Sürgülü Cam Kapi Sürgülü Cam Kapi Sürgülü Cam Kapi

Sürgülü Cam Kapı Sistemleri


Menteşeli Sistemlere Göre Yer İhtiyacı Gerektirmeyen ve Sınırsız Hareket İmkanı Sağlayan Sürme Kapılar, Entegre Yavaşlatıcılı Versiyonlarının Yanı Sıra Opsiyon el Olarak Sonradan Eklenebilen Yavaşlatma Mekanizmaları ile Konfor Sağlamaktadır.

İnokscam Paslanmaz Cam Aksesuarları, gün ışığından olabildiğince yararlanan, aydınlık alanlar yapabilmek için tavsiye edilen paslanmaz sürgülü cam kapı sistemleri, ferahlık duygusunu da güçlendiriyor. Modern ya da klasik, her tarzda iç mekan tasarımına uyum sağlayan sürgülü cam kapı sistemleri, saydam olması sebebiyle ışığı geçirme özelliğine sahip olduğu için kurumsal binalarda, ofislerde ya da çağdaş yaşam alanlarında daha rahat ve aydınlık mekanlar için tercih edilmektedir.

 

Özenle çizilmiş projeleriniz içinde aydınlıkla ilgili çekilen sıkıntının çözümü konusunda tasarımcılara İnoks Paslanmaz Cam Aksesuarları sürgülü cam kapı sistemleri inanılmaz keyifli ve konforlu seçenekler sunuyor.

Modern yapılarınızda estetik açıdan siz kıymetli tüketicilerimize üstün kalite standartlarında 304 paslanmazdan üretilen cam sürgülü sistemleri standart ahşap kapıların tam tersine mekanlar da ileri geri çalışma prensibinin aksine kapıya paralel olarak yana doğru hareket ederek açılması sıkışık alanlarda ferah bir ortama olanak sağlar.

Standart yana açılan kapılar bazen oda dekorasyonunuza uymayabilir ya da yana açılacak kadar alanınınız olmayabilir. "Sürgülü cam kapı" bu noktada isteğinize cevap verebilir.